دستگاه فشار خون سخنگو brisk

در چند سال اخیر، محبوبیت دستگاه‌های سنجش فشار خون به‌صورت بی‌سیم افزایش یافته است و ابزارها می توانند ارتعاشات ناشی از خون را هنگام عبور از شریان ها اندازه گیری کنند و یک دستگاه فشار خون سخنگو brisk جدید تعیین می‌کند که برای رسیدن به 20 میلی‌متر جیوه بالاتر از فشار سیستولیک چه مقدار باد مورد نیاز است.

طبق یک مطالعه اخیر، بسیاری از دستگاه های فشار خون خانگی قدیمی هستند و می توانید اپراتور دستگاه یا خود دستگاه را به خاطر خطا سرزنش کنید و پیشنهاد می‌شود دستگاه‌های فشار خون خانگی را در محیط‌های واقعی مورد بررسی مجدد قرار داده و مجدداً آن‌ها را بررسی کنید و روش های مختلفی برای تعیین فشار خون وجود دارد که باید در محیط های بهداشتی و در خانه استفاده شود، اما مجاز نیستند.

شواهدی وجود دارد که نشان می دهد دستگاه های فشار خون هم دقیق و هم گمراه کننده هستند و از آنجایی که صحت گزارش توسط اپراتور و دستگاه تعیین می شود، بهتر است قبل از خرید یک مانیتور اطلاعاتی در مورد آن به دست آورید.

در طول ارزیابی، همچنین بسیار مهم است که متخصصان مراقبت های بهداشتی بیماران را در مورد سؤالات خود در جریان قرار دهند و اطلاعات بیشتر درباره این نوشتار مبدأبرای اطلاعات ترجمه بیشتر، نوشتار مبدأ لازم است.

دستگاه فشار خون سخنگو brisk

اگر فشار خون بالا در شما تشخیص داده شده است، ممکن است پزشک استفاده از فشارسنج 24 ساعته را به شما توصیه کند و این دستگاه به ردیابی فشار خون شما در طول روز و شب کمک می کند و در حالی که هزینه مانیتور فشار خون 24 ساعته ممکن است زیاد به نظر برسد، مهم است به خاطر داشته باشید که این دستگاه پزشکی است که می تواند جان شما را نجات دهد.

هزینه مانیتور فشار خون 24 ساعته بسته به برند و مدلی که انتخاب می کنید متفاوت است و شما می توانید انتظار داشته باشید که از 50 تا 200 دلار برای یک مانیتور با کیفیت بپردازید.

افرادی که فشار خون بالا یا علائم غش دارند می توانند تست فشار خون 24 ساعته انجام دهند و این آزمایش فشار خون را از زوایای مختلف در یک دوره 24 ساعته اندازه گیری می کند و یک دستگاه مانیتورینگ کوچک در اطراف کمر شما قرار می گیرد و یک کاف بادی در اطراف بازوی شما قرار می گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *