نقش رز سیاه در ادبیات و داستان های جهان!

رز سیاه در تاریخ معنایی تاریک دارد. از آن به عنوان نمادی در مافیای سیسیلی برای ارسال پیامی پنهان استفاده می شد که قابل شناسایی نبود. اگر مافیا برای شما گل رز مشکی فرستاد، به این معنی بود که قتل نزدیک است.

گل رز سیاه در طول اعصار از طریق ادبیات و فرهنگ پاپ برجسته شده است. این یک نماد تکراری در ایدئولوژی آنارشیستی از سال 1982 بوده است، زیرا “رز سیاه” عنوان یک مجله انتقادی از ایده های آنارشیستی است (منتشر شده در دهه 1970).

این منجر به یک جنبش ایالات متحده به نام فدراسیون آنارشیستی رز سیاه و یک بنیاد سوسیالیستی بریتانیا به نام کارگر رز سیاه (شاخه ای از حزب کارگر) شده است.

یکی دیگر از نمونه های تخیلی گل رز سیاه در یک بازی ویدیویی به نام Fable است که عشق بین دو ضد قهرمان را نشان می دهد تا ارتباط عمیق بین این زوج را نشان دهد. نماد گل رز سیاه با قرارگیری صحیح می تواند داستان خود را در داستان داستانی تعریف کند.

 

معنی رز سیاه
رز سیاه می تواند نماد بسیاری از رویدادهای مختلف زندگی باشد و زمینه نحوه استفاده از رنگ موی لاکچری رز سیاه نشان می دهد که فرد قصد دارد با چه چیزی ارتباط برقرار کند.

مرگ و ماتم
از گل رز سیاه می توان به عنوان نماد مرگ و سوگواری استفاده کرد. این مفهوم از کارت های تاروت – کارت مرگ – آمده است. روی کارت مرگ یک گل رز سفید وجود دارد که نشان دهنده شروع های جدید پس از مرگ برای دیدن مثبت بودن یک موقعیت غم انگیز و امید به زندگی جدید است.

در مقابل، رز سیاه نشان دهنده عدم بازگشت به زندگی قبلی و زنده بدون امید به زندگی و شادی پس از آن است. با این حال، گل رز سیاه در هر کارت تاروت ظاهر نمی شود.

این بستگی به نسخه و هنرمند لباس بلوچی دارد. در نتیجه، گل رز سیاه به نمادی از جنبه غم انگیز مرگ و نحوه سوگواری عزیزان تبدیل شده است.

تولد دوباره
با این حال، گل رز سیاه و رب انار همچنین می تواند نمادی از شروع های جدید باشد که تولد دوباره را به طور مثبت نشان می دهد. بنابراین، می توان از آن به عنوان یک هدیه برای کسی که فصل جدیدی در زندگی خود را شروع می کند استفاده کرد یا در ادبیات برای پیشگویی تغییر برای یک شخصیت استفاده کرد.

 

  • منابع:
  1. The Black Rose: History, Meaning, and Symbolism
  • تبلیغات:
  1. راه های طلایی و شگفت انگیز برای کسب درآمد میلیونی در منزل!
  2. کشف کیک هایی از جنس طلا!
  3. چند روش برای پولدار شدن در بیست سالگی
  4. خوردن کیک در کافی شاپ ها ممنوع اعلام شد